Podziękowania dla Was

04
kw.

Pokój i Dobro!
Drodzy Parafianie i Przyjaciele – Kochani!
W tym trudnym dla nas wszystkich czasie wielu z Was pamięta o nas w prostych, ale jakże ważnych gestach. Różnymi drogami otrzymujemy nie tylko pytania o nasze samopoczucie i aktualny sposób funkcjonowania klasztoru, ale również wyrazy wsparcia, zapewnienie o możliwej pomocy, dary żywnościowe. Na naszym koncie klasztornym oraz w skarbonach w kościele znajdujemy również Wasze mniejsze i większe ofiary. Coraz więcej z Was uczestniczy w transmisjach z kościoła, które staramy się przeprowadzać w Internecie.
Cieszy nas to, że w czasach, gdy niektórzy dbają głównie o siebie – są osoby, które w konkretny sposób pamiętają również o innych.
Z serca dziękujemy Wam za wszelkie wyrazy Waszej troski o nas, za pamięć, modlitwę i ofiary jakie w tych trudnych warunkach składacie na funkcjonowanie parafii i naszej franciszkańskiej wspólnoty. Zachęcamy, aby codziennie wieczorem łączyć się z nami podczas modlitwy różańcowej o ustanie epidemii. My modlimy się w naszej kaplicy klasztornej, pamiętając również o naszych Dobrodziejach. W najbliższą niedzielę – 5 kwietnia – podczas Mszy o g. 11:30 będziemy także polecać Miłosiernemu Bogu Ojcu naszych Parafian, Przyjaciół i Dobrodziejów – Każdą i Każdego z Was! Bądźcie z nami!
Dziękujemy – że jesteście!
My jesteśmy – DLA WAS!
– franciszkanie z Lwówka Śląskiego