Chrystus zmartwychwstał! ALLELUJA!!!

21
Kwi

Niech zwycięstwo Jezusa nad śmiercią i grzechem napełnia nadzieją, umacnia miłość, wprowadza pokój i dodaje sił w drodze do świętości!

Dziękujemy, że jesteście z nami!!!

FRANCISZKANIE

 

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uroczystego przeżycia Triduum Paschalnego i Świąt w naszej parafii. W sposób szczególny tym, którzy złożyli swe ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na świąteczny wystrój świątyni, brali udział w Triduum Paschalnym, czuwali przy Grobie Pańskim. Dziękujemy naszym Ministrantom i Lektorom wraz z Ceremoniarzami, Organistom, Pani Kucharce, Osobom pomagającym w świątecznym ubraniu Kościoła i przygotowaniu ciemnicy oraz grobu, zaangażowanym w śpiew i liturgię, scholi dziecięco-młodzieżowej wraz z ich Opiekunami, Panom niosącym baldachim i biorącym udział w obrzędzie obmycia nóg w Wielki Czwartek. Dziękujemy także za wszystkie dary materialne (spożywcze) przekazane w tych dniach dla naszej Wspólnoty. Dziękujemy, pamiętając również o naszych dobrodziejach w modlitwie!