Plan wizyty duszpasterskiej 2019

30
Gru

Plan wizyty duszpasterskiej

02.01.2019 – środa – od 15:30

Jaśkiewicza nieparzyste od 1 do 21
Jaśkiewicza parzyste od 2 do 8
Jaśkiewicza parzyste od 14 do 18
Jaśkiewicza 22

————————————————–

03.01.2019 – czwartek – od 15:30

Jaśkiewicza nieparzyste od 23 do 33
Jaśkiewicza nieparzyste od 35 do 45 i parzyste od 26 do 46
Rybna, Potokowa, Wiejska, Betleja, Spółdzielcza, Jasna, Dworcowa
Graniczna, Budowlanych

————————————————–

04.01.2019 – piątek – od 15:30

Polna od 1 do 5d
Polna od 6a do 27
Przyjaciół Żołnierza nieparzyste od 1 do 23, Działkowa
Przyjaciół Żołnierza parzyste od 2 do 20

————————————————–

05.01.2019 – sobota – od 11:00

Dworek
Mojesz od 1 do 11 i Jaśkiewicza 47 I 47 A
Mojesz od 12 do 26
Mojesz od 27 do 49

————————————————–

07.01.2019 – poniedziałek – od 15:30

Płakowicka numery parzyste od 2 do 54, Żytnia, Zbożowa
Płakowicka numery nieparzyste od 1 do 15,Tarnopolska i Zagajnik
Płakowicka numery nieparzyste od 21 do końca, Strzelecka i Pszczela
Płakowicka numery parzyste od 56 do końca

————————————————–

08.01.2019 – wtorek – od 15:30

Widokowa
Słoneczna i Piękna
Spacerowa, Dębowa i Pałacowa
Parkowa

————————————————–

09.01.2019 – środa – od 15:30

Nowy Świat
Złotoryjska od 33 do 40
Chabrowa, Kasztanowa, Malownicza, Kręta i Podgórska
Złotoryjska od 1 do 27

————————————————–

10.01.2019 – czwartek – od 15:30

Wąska, Widnica, Torowa, Spokojna
Morcinka 1
Morcinka 3
Morcinka 5, 3A

————————————————–

11.01.2019 – piątek – od 15:30

Morcinka 2, 4
Morcinka 6, 8
Morcinka 10, 12
Morcinka 14, 16

————————————————–

12.01.2019 – sobota – od 11:00

Brunów od 1 do 15
Brunów od 16 do końca
Żerkowice od 1 do 26
Żerkowice od 27 do końca

————————————————–

14.01.2019 – poniedziałek – od 15:30

Morcinka 18, 20
Morcinka 22, 24
Morcinka 26, 28
Obrońców Pokoju, Zamkowa

————————————————–

15.01.2019 – wtorek – od 15:30

Krótka
Konopnickiej i Emilii Plater
Krawczyńskiego 1, 6, 8
Krawczyńskiego 2 i 4

————————————————–

16.01.2019 – środa – od 15:30

Krawczyńskiego 10, 12, 15
Stogryna
Daszyńskiego
Szkolna, Kwiatowa

————————————————–     

17.01.2019 – czwartek – od 15:30

Wojska Polskiego od 1 do 8
Wojska Polskiego od 11 do 18, Rzeczna, Targowa
Wojska Polskiego 9, 10, Murarska od 6 do 20
Ogrodowa, Kilińskiego, Warsztatowa, Tęczowa

————————————————–

18.01.2019 – piątek – od 15:30

Mickiewicza od 1 do 4
Mickiewicza od 5 do 8
Mickiewicza od 9 do 11
Mickiewicza od 12 do 14

————————————————–

19.01.2019 – sobota – od 11:00

Sienkiewicza od 2 do 20
Sienkiewicza 17A, 17B, 17C
Sienkiewicza 17D, 19, 21, 23, 40, 42
Sienkiewicza 22, 24, 26, 28, 36, 38

————————————————–

21.01.2019 – poniedziałek – od 15:30

Malinowskiego nieparzyste od 1 do 23, 2 i 2A
Malinowskiego 4, 4A, 6, 6A
Malinowskiego 8, 8A, 10, 12
Malinowskiego 14, 16, 18, 20

————————————————–

22.01.2019 – wtorek – od 15:30

Pl. Wolności od 7 do 10
Pl. Wolności od 11 do 15
Pl. Wolności od 16 do 27
Pl. Wolności 2, 3, 4, 5, 6

————————————————–

23.01.2019 – środa – od 15:30

Kolęda uzupełniająca