Podziękowania

27
Gru

Jako Franciszkanie, pragniemy serdecznie podziękować za wszelką pomoc w przygotowaniu Uroczystości Narodzenia Pańskiego oraz za przekazane życzenia świąteczne!

Dziękujemy Paniom z naszej parafii, zwłaszcza uczestniczkom 3. edycji Kursu Alpha za przygotowanie Wigilii dla kapłanów z całego dekanatu w piątek przed Świętami.

Dziękujemy Nadleśnictwu Lwówek oraz osobom prywatnym za podarowane choinki. Bardzo dziękujemy Panom za pomoc w ich oprawieniu i ustawieniu. Bardzo dziękujemy za przekazane, ręcznie wykonane ozdoby choinkowe – w sposób szczególny Pani Annie Kościelnej.

Bardzo dziękujemy Pracowni Projektowo-krawieckiej CARTINAS WENA z ul. Zamkowej za ufundowanie kolejnego kompletu obrusów na nasze ołtarze.

Dziękujemy naszej Młodzieży i Ministrantom zaangażowanym w dekorację naszej Świątyni i budowę szopki! Dziękujemy za możliwość wypożyczenia zwierząt. Dziękujemy także za pomoc w przedświątecznym sprzątaniu!

Scholi i Organistom dziękujemy za piękną oprawę muzyczną Mszy „Pasterek”! Liturgicznej Służbie Ołtarza dziękujemy za troskę o piękno liturgii podczas Świąt! Dziękujemy również za liczne dary żywnościowe dla naszej franciszkańskiej wspólnoty oraz za pomoc w przygotowaniu naszej klasztornej wieczerzy wigilijnej!

Niech sam Bóg wynagrodzi wszelkie, nawet najmniejsze dobro!

Dziękując za wspólne przeżycie Uroczystości Narodzenia Pańskiego życzymy pełni łask od Nowonarodzonego Zbawiciela i nieustannej opieki Matki Bożej! Niech mały Jezus przyniesie do każdego serca głęboki pokój, niech obdarza żywą nadzieją, rozjaśnia mroki smutku i da doświadczyć prawdziwej Miłości! Niech błogosławi Wam i Waszym Bliskim!

Życzeniami i modlitwą pragniemy otoczyć wszystkich naszych Parafian, Przyjaciół oraz mieszkańców Lwówka i okolicy! Do życzeń dołączamy szczerą modlitwę, która płynie z naszego franciszkańskiego klasztoru! Niech Pokój i Dobro towarzyszą wszystkim chwilom Waszego życia!