Podziękowania

29
Gru

Przeżywając czas radości Narodzenia Pańskiego, pragniemy serdecznie podziękować za wszelką pomoc w przygotowaniu Uroczystości Narodzenia Pańskiego oraz za przekazane naszej wspólnocie życzenia świąteczne!

W sposób szczególny dziękujemy Nadleśnictwu Lwówek oraz osobom prywatnym za choinki, Straży Pożarnej za pomoc w ich ubraniu. Bardzo dziękujemy za przekazane, ręcznie wykonane ozdoby choinkowe. Dziękujmy naszej Młodzieży i Ministrantom oraz Osobom i Wspólnotom zaangażowanym w dekorację naszej Świątyni i budowę szopki! Dziękujemy za możliwość wypożyczenia zwierząt. Dziękujemy także za pomoc w przedświątecznym sprzątaniu!

Scholi dziecięcej i Organistom dziękujemy za piękną oprawę muzyczną Mszy „Pasterek”! Dziękujemy również za liczne dary żywnościowe dla naszej franciszkańskiej wspólnoty oraz za pomoc w przygotowaniu naszej klasztornej wieczerzy wigilijnej!

Osobom uczestniczącym w porannych Roratach dziękujemy za pomoc w zakupie osiołka dla naszych najmłodszych parafian, a Rodzicom i Opiekunom dziękujemy za przyprowadzanie swoich Pociech na Roraty popołudniowe oraz na „Pasterkę dla dzieci”!

Niech sam Bóg wynagrodzi wszelkie, nawet najmniejsze dobro!

Dziękując za wspólne przeżycie Uroczystości Narodzenia Pańskiego życzymy pełni łask od Nowonarodzonego Zbawiciela i nieustannej opieki Matki Bożej! Niech mały Jezus przyniesie do każdego serca głęboki pokój, niech obdarza żywą nadzieją, rozjaśnia mroki smutku i da doświadczyć prawdziwej Miłości! Niech błogosławi Wam i Waszym Bliskim!

Życzeniami i modlitwą pragniemy otoczyć wszystkich naszych Parafian, Przyjaciół oraz mieszkańców Lwówka i okolicy! Do życzeń dołączamy szczerą modlitwę, która płynie z naszego franciszkańskiego klasztoru! Niech Pokój i Dobro towarzyszą wszystkim chwilom Waszego życia!

Franciszkanie