Miesiąc: Czerwiec 2019

15
Cze

Piesza pielgrzymka do Krzeszowa

W niedzielę, 23 czerwca po Mszy św. o godz. 8:30 wyrusza piesza pielgrzymka do Krzeszowa. Koszt zakwaterowania i wyżywienia to 50 zł. Serdecznie zapraszamy na tę piękną wędrówkę do naszego diecezjalnego sanktuarium. Pielgrzymkę kończymy Mszą w Krzeszowie, w czwartek 27 czerwca o godz. 12:00. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii.

15
Cze

Rocznica Pierwszej Komunii Świętej

W czwartek, 20 czerwca w czasie Mszy św. o godz. 11:30 będzie miała miejsce uroczystość rocznicy I Komunii Świętej. Próba przed tą uroczystością odbędzie się w poniedziałek o godz. 18:10. Obecność dzieci wraz z przynajmniej jednym z rodziców jest obowiązkowa.    

14
Cze

Rekolekcje z o. Jose Maniparambilem

W roku duszpasterskim przeżywanym w kościele pod hasłem „W mocy Bożego Ducha” serdecznie zapraszamy na rekolekcje poświęcone Trzeciej Osobie Trójcy Świętej, które odbędą się w dniach 20 – 22 czerwca 2019 r. kościele Franciszkanów we Lwówku Śląskim (ul. Szkolna). Drugi raz będziemy gościć w naszej miejscowości o. Jose Maniparambila z Indii.  Rekolekcje połączone z modlitwą […]

05
Cze

Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy na czuwanie modlitewne przed tą Uroczystością. Czuwanie rozpocznie się w sobotę, 8 czerwca o godz. 21:00. W trakcie spotkania: adoracja, modlitwa uwielbienia, konferencja oraz Msza Święta już z niedzieli. Zapraszamy.